Kesäonki 2021

,

  Mestaruusonki 14.8. Rantapuisto  
     
  Nuoret:  
1. Eetu Pylkkänen 510
     
  Naiset:  
1. Johanna Laaksonen 95
     
  Yleinen:  
1. Marko Puolakka 2910
2. Mika Hokkanen 2685
3. Ari Laaksonen 1125
4. Mika Pylkkänen 450
     
  Veteraanit:  
1. Pauli Nipuli 3710
2. Paavo Tervo   3200
3. Tapio Lustig 2980
4. Reino Sirviö 2765
5. Aarre Miettinen 1040
6. Lasse Kaikkonen 955
7. Esa Järvinen 65
   

  Rantapuiston onkikisa 7.8.21  
     
  Nuoret:  
1. Eetu Pylkkänen 150
2. Sara Pasanen 0
  Jami Pasanen 0
     
  Yleinen:  
1. Sauli Rämö 2730
2. Pauli Nipuli 2680
3. Marko Puolakka 1860
4. Marko Nousiainen 1470
5. Esa Järvinen 90
6. Marko Heino 55

  Seuraottelu HSE- PKK-NasPi 24.7. Paininpuunlampi    
       
  Nuoret: seura gr
1. Eetu Pylkkänen HSE 200
       
  Naiset:    
1. Maarit Haapaniemi HSE 1410
2. Johanna Laaksonen HSE 1130
3. Ritva Kokko NasPi 660
4. Saara Korelin PKK 645
       
  Yleinen:    
1. Mika Hokkanen HSE 4350
2. Ari Laaksonen HSE 3755
3. Marko Virtanen PKK 3110
4. Jukka Helvilä PKK 3040
5. Marko Heino HSE 2840
6. Janne Virtala NasPi 1915
7. Sami Virtanen PKK 1785
8. Timo Korelin PKK 1575
9. Kari Lempinen HSE 1030
10. Mika Luukkonen HSE 860
11. Reino Puistola HSE 760
12. Mika Pylkkänen HSE 265
       
  Veteraanit:    
1. Pauli Nipuli HSE 6590
2. Reino Sirviö HSE 3215
3. Paavo Tervo   NasPi 1830
4. Eero Sinda NasPi 1380
5. Heikki Laurila PKK 1235
       
  Seuraottelu (3 parasta+1 nainen):    
1. Heinola   16105
2. Padasjoki   8580
3. Nastola   5785
       
  Kiertopalkinto (talvi+kesä)    
1. Heinola   35594
2. Padasjoki   28112
3. Nastola   19406

  4. kesäonkiretki 17.7. Kimolan kanava  
     
  Veteraanit:  
1. Pauli Nipuli 3060
2. Tapio Lustig 740
3. Aarre Miettinen 100
     
  Yleinen:  
1. Marko Puolakka 1300
2. Marko Heino 1125
3. Maarit Haapaniemi 835
4. Jukka Helvilä 720
5. Mika Hokkanen 425
6. Mika Luukkonen 165

3.kesäonkiretki 19.6. Vesijärvi (Niemen satama, mäski)    
  Naiset: gr Cup-pst
1. Ulla Maidell 2210 20
2. Johanna Laaksonen 1590 18
       
  Veteraanit:    
1. Pauli Nipuli 9400 20
2. Tapio Lustig 8180 18
3. Reino Sirviö 5250 16
4. Paavo Tervo   2810 15
5. Aarre Miettinen 1480 14
       
  Yleinen:    
1. Marko Heino 9215 20
2. Marko Puolakka 7710 18
3. Ari Laaksonen 7330 16
4. Mika Hokkanen 6030 15
5. Reino Puistola 4760 14
6. Jukka Helvilä 3115 13
       
  Suurin sorva:    
  Pauli Nipuli 535

2.Kesäonkiretki 12.6. Sysmän Suvisaari (mäski)    
       
  Naiset: gr Cup-pst
1. Ulla Maidell 3705 20
       
  Veteraanit:    
1. Pauli Nipuli 10475 20
2. Reino Sirviö 6730 18
3. Tapio Lustig 4590 16
4. Aarre Miettinen 4040 15
5. Lasse Kaikkonen kesk. 14
       
  Yleinen:    
1. Jukka Helvilä 14570 20
2. Marko Puolakka 12960 18
3. Marko Heino 12040 16
4. Marko Nousiainen 10355 15
5. Ari Laaksonen 7680 14
6. Mika Hokkanen 7470 13
7. Kari Lempinen 6625 12
       
  Suurin särki:    
  Marko Puolakka 575

2021 1. Kesäonkiretki Valkjärvi(Urh.opisto) 29.5.    
    gr Cup-pst
  Naiset:    
1. Maarit Haapaniemi 140 20
2. Ulla Maidell 0 18
       
  Veteraanit:    
1. Pauli Nipuli 1550 20
2. Paavo Tervo   850 18
3. Tapio Lustig 710 16
4. Reino Sirviö 50 15
  Yleinen:    
1. Marko Puolakka 1635 20
2. Mika Hokkanen 680 18
3. Mika Luukkonen 610 16
4. Jukka Helvilä 0 15
  Kari Lempinen 0 15